Памʼяті Героїв

Сьогодні, 21 лютого 2024 р. – десята річниця вшанування памʼяті Героїв Небесної Сотні, дата, що символізує незламну волю українського народу, його готовність боротися за свої права, цінності та гідність. Це водночас трагічна сторінка в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.
Студенти-філологи разом зі студентами інших спеціальностей ІФНТУНГ, викладачами та дирекцією інститутів відвідали Меморіальний сквер у м. Івано-Франківську, де проходили заходи на вшанування памʼяті Героїв, які самовіддано і рішуче відстоювали право українців на самовизначення.
Цей день – про мужність та єдність. Герої приїхали з різних куточків України, серед них були представники різних професій: освітяни, підприємці, науковці, митці, але всі вони були одностайні у своїх поглядах на майбутнє України. Події 18-21 лютого 2014 року змінили хід історії нашої країни. Герої не вмирають, доки про них пам'ятають і доки захищають цінності, за які вони боролися.

• Памʼяті Героїв