Нові досягнення

Студенти групи ФІЛ - 17 -1 й під час карантину сповнені завзяття та наполегливості. В рамках дисципліни "Ділова іноземна мова" (викладач - доц. Малик Галина Дмитрівна) 20 студентів успішно пройшли EF Standard English Test  (EFSET) – перший стандартизований тест з англійської мови, який використовує комп'ютеризовані адаптивні методи багатоетапного тестування для регулювання в режимі реального часу рівня складності тесту в залежності від рівня можливостей апліканта.

Шкала  EF (0-100) корелює з основним міжнародним стандартом – шкалою загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR).

Результати переконливі - 11 студентів виконали завдання двох модулів тесту на рівні С2 (71-100), 8 - на рівні С1 (61-70) та 1 - на рівні В2 (51-60). Студенти отримали відповідні сертифікати. Вітаємо!!