Не втрачайте свій шанс!

В часі війни, коли Україна знову опинилась перед  загрозою блекаутів, коли кожна сім’я гостро відчуває на собі наслідки російських ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури, стає зрозумілим, який професійний напрямок буде не просто запитаним на ринку праці, а – без перебільшення – гіперпопулярним уже завтра. Та що там казати – він гостро необхідний вже сьогодні! Мова про неоціненну працю енергетиків, яким завдячуємо світлом (а значить і водою, і теплом) у наших оселях, про будівельників , які невпинно відновлюють зруйноване ворогом, про інженерів та механіків, які, безперечно, є і будуть в авангарді великої української віднови.

Тому, якщо ви й досі на роздоріжжі та міркуєте про шлях, який виведе вас на широку дорогу професійних перспектив, придивіться пильніше до напрямку діяльності, який ось уже третій рік буквально в усіх на устах. Мова про спеціальності та освітні програми, які пропонує абітурієнтам Інститут архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.  Вибір – надзвичайно широкий. Судіть самі:

141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

• Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (б)
  • Електротехнічні системи електроспоживання (м)
  • Енергетичний менеджмент (м)

191 – Архітектура та містобудування

• Архітектура та містобудування (б/м)

192 – Будівництво та цивільна інженерія

• Будівництво та цивільна інженерія (б/м)

193 – Геодезія та землеустрій

• Геодезія та землеустрій (б)
  • Геоінформаційні системи і технології (м)
  • Геодезія (м)
  • Землеустрій та кадастр (м)
  • Оцінка землі та нерухомого майна (м)

131 – Прикладна механіка

• Інжиніринг зварювальних технологій (б)
  • Зварювання та споріднені технології (м)

Якщо котрась із цих спеціальностей та освітніх програм відповідає вашим уподобанням, не втрачайте шанс самореалізації – обирайте те, до чого відчуваєте покликання і що дасть вам не просто стабільність у житті, а справжнє зростання та успіх!