Наукова робота студентів

Вийшов друком збірник матеріалів Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, яка відбулася 16 жовтня 2023 року на базі кафедри теорії та практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У збірці подані матеріали наших магістрантів, які виступили з доповідями на засіданні Секції 5 «Теоретичні та прикладні аспекти методики навчання іноземних мов та перекладу в умовах сьогодення». Доробок А. Лічнер, І. Млиниської, Д. Чернеги М., І. Кушлик, С. Афтанас О., М. Плитчука, І. Сенчук та Н. Качанюк досліджує проблеми, можливості та етичні принципи використання штучного інтелекту у вищих навчальних закладах України та закордоном, з фокусом на його застосуванні у підготовці майбутніх перекладачів. І. Березовський та Ю. Николин проаналізували можливості онлайн ресурсів у викладанні англійської мови в епоху постправди. Матеріали конференції доступні за посиланням.

• Наукова робота студентів