Наукова діяльність студентів

02.05.2023-06.05.2023 студенти групи ФІЛм-22-2 взяли участь у міжнародній конференції EACL 2023 з компʼютерної лінгвістики (The 17th Conference of the European Chapter of the Association for Computational Linguistics). Це європейська конференція, присвячена роботам багатьох європейських і міжнародних науковців та дослідників, яка охоплює широкий спектр областей компʼютерної лінгвістики та обробки природної мови. На конференції науковці представляли свої роботи з різних тем, найпопулярнішими з них були «Генерування та узагальнення» (“Generation and Summarization”), «Мовні ресурси та оцінка» (“Language Resources and Evaluation”) та «Машинне навчання в обробці природної мови» (“Machine Learning in NLP”). Українській обробці природної мови (NLP) був присвячений один із воркшопів. Серед робіт про українську обробку природної мови - «Еволюція прокремлівської пропаганди з точки зору машинного навчання та лінгвістики», «UA-GEC: виправлення граматичних помилок для української мови», «Дослідження розподілу слів в українській мові за допомогою просторової моделі семантичного вектора», «Малоресурсний підхід до виправлення граматичних помилок в українській мові» та ін. Таким чином, студенти змогли поглибити свої знання з компʼютерної лінгвістики, ознайомитися з роботами провідних дослідників та взяти участь у воркшопах, присвячених обробці природної мови.

• Наукова діяльність студентів