Наші зустрічі з потенційними абітурієнтами тривають!

4 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму (м.Болехів) та представниками кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку.

В.о. завідувача кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку, доц. Ярослава Коробейникова розповіла про спеціальність "Туризм і рекреація", про формати та особливості навчання для студентів в ІФНТУНГ.

Володимир Гуменюк, професор, гарант освітньої програми "Міжнародний готельно-туристичний бізнес", ознайомив абітурієнтів із змістом та перевагами освітньої програми, серед яких вивчення трьої іноземних мов, міжнародне стажування в ЄС й можливість обирати дисципліни з профільних блоків кафедри.

Представник приймальної комісії ІФНТУНГ від кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку, доц. Вікторія Гринюк розповіла про терміни, алгоритм та особливості реєстрації на НМТ-2014.

Під час зустрічі абітурієнти активно задавали питання, які їх цікавили щодо вступу на спеціальність 242-"Туризм і рекреація", на які отримали грунтовні відповіді.