Наші студенти - активні волонтери! Пишаємось, підтримуємо!

З перших днів війни спільнота Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  долучається до різних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити перемогу України. Серед університетських волонтерів – чимало студентів,  які в умовах війни встигають навчатися і допомагати український військовим, тимчасово переміщеним громадянам особам та громадянам, які перебувають у зоні бойових дій.

Про студентів-волонтерів університету не так вже й багато відомо, тож ми вирішили розповісти про одного з них – Андрія КОРОТАША (гр. ПТ-20-1), студента кафедри підприємництва та маркетингу   Інституту економіки та менеджменту, який взявся зі своїми друзями і знайомим допомагати  Збройним Силам України.

Детальніше читайте тут