Мовний клуб "ІНТЕРТЕКСТ"

Вітаємо усіх студентів та викладачів кафедри філології та перекладу з Міжнародним днем перекладача!!

З нагоди свята 30 вересня 2019 р. відбулося чергове засідання мовного клубу "ІНТЕРТЕКСТ": Доцент кафедри Дзівідзінська І.С. та студентка 3 курсу Діана Бабій (гр.ФІЛ-17-1) презентували інтерактивну лекцію "English Accents". Активними слухачами були студенти 1 курсу (гр. ФІЛ-19-1 та ФІЛ-19-2), які взяли участь в обговоренні найцікавіших питань та наводили багато власних прикладів.

У мовному клубі Інтертекст активно використовують інноваційні методи навчання, а також залучають до практики публічних виступів та ораторського мистецтва. Заняття проводяться виключно англійською мовою.

Радо запрошуємо студентів ІФНТУНГ взяти участь у засіданнях мовного клубу Інтертекст та поспілкуватися  на актуальні теми сьогодення! Слідкуйте за новинами!

• Мовний клуб "ІНТЕРТЕКСТ"