Мова - духовний скарб нації

За ініціативи кафедри філології та перекладу й науково-технічної бібліотеки університету викладачі, працівники та студенти взяли участь у ХVІІІ радіодиктанті національної єдності. Цьогорічний диктант «Крила України» прийшли написати у читальний зал технічних та гуманітарних наук студенти-філологи, викладачі кафедри філології та перекладу, працівники НТБ та багато охочих.

Всеукраїнська акція підтвердила, що українці хвилюються про майбутнє своєї рідної мови, вони усвідомлюють загрози та виклики нашого часу. Всіх присутніх в читальному залі НТБ об'єднало розуміння того, що в ці хвилини ти в унісон з усією нацією пишеш одночасно, слово за словом, речення за реченням  ̶ радіодиктант, який єднає сотні тисяч співгромадян. Саме в такий момент виникають невидимі мовні промені, які об’єднують в єдиний потужний потік світла – народ.

Однак, це ще не всі заходи, які відбулись в університеті з нагоди відзначення Дня української писемності та мови. Напередодні, 8 листопада, викладачі та студенти кафедри філології та перекладу організували книжкову виставку "Читаю  ̶  отже я існую". Виставкою зацікавилось багато працівників та студентів університету. Кожен мав нагоду взяти до рук найкращі зразки сучасного письменства  ̶  українського та іноземного.

• Мова - духовний скарб нації