Міжнародна конференція «Нафтогазова енергетика»

21-24 вересня 2021 року Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу була проведена Міжнародна конференція «Нафтогазова енергетика», в якій активну участь взяли викладачі кафедри Менеджменту та адміністрування. На секційному засіданні «Соціально-економічні аспекти нафтогазової енергетики», яке відбулося 22 вересня в ЦРП «Бізнес-інкубатор» (Північний бульвар, 9), свої дослідження представили наступні провідні науковці кафедри: Запухляк І.Б., Полянська А.С., Станьковська І.М., Овецька О.В., Вербовська Л.С., Петрини М.Ю., Савчук С.В. та магістри групи МНм-20-1:Андрійович М, Галіпчак Г., Цибрій Н., МНм-21-1 - Шиптур О., МНПм-21-1: Микитюк М., Шевченко О.

1

2

3

4

5

6

Деякі дослідження були представлені англійською мовою. Зокрема, доповідь доцента кафедри МіА Кочкодана В.Б. «Application of AI technologies for management decisions efficiency increase of oil and gas companies» спровокувала особливий ажіотаж в учасників конференції. Зацікавила та викликала жваве обговорення доповідь студентки групи МН-19-2 Сабадош Вікторії, яка представила ґрунтовне наукове дослідження на тему «Оцінка корпоративної культури підприємств та організацій нафтогазового комплексу» (до речі, саме Вікторія на днях виграла стипендію Президента України).