Командна перемога

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які взяли участь у Всеукраїнському кейс-змаганні з маркетингу "Rising Inductrial Marketing Stars" вибороли срібло!

Треба зазначити, що такі кейс-змагання, які проводяться на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, вже не вперше збирають сильні команди талановитих студентів, котрі прагнуть застосовувати теорію на практиці й зростати в обраній спеціальності. Окрім того, вони набувають важливого досвіду командної роботи й спільного пошуку нетривіальних рішень реальних задач.

Цього разу другу сходинку п'єдесталу пошани зайняли учасники команди ІФНТУНГ "Смакові посланці" - Вікторія Шкромида, Ангеліна Ужва (група МРК-21-1) кафедри підприємництва та маркетингу Інституту економіки та менеджменту. Хоча колеги з Києва, Дніпра, Хмельницького складали їм потужну конкуренцію.

Також персоналізовані нагороди для учасників кейс-змагань «Raising Industrial Marketing Star» від Організатора Форуму «B2B Marketing International Forum» отримала наша команда "Business technologies" - Наталія Якубенко, Іван Фіцак (група ПТ-22-1), Сергій Побігун.