Гармонізуємо національні й міжнародні стандарти

13 квітня 2023 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася нарада щодо діяльності технічного комітету стандартизації ТК 146 «Матеріали, обладнання, технології і споруди для нафтогазової промисловості». Участь в обговоренні взяли генеральний директор Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» Олег Швидкий, в.о. ректора, професор Євстахій Крижанівський, голова ТК 146, професор Олег Карпаш, перший проректор університету, професор Олег Мандрик і директор науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології, доцент Богдан Тершак.

На нараді йшлося про організацію ефективної діяльності в повоєнній Україні, гармонізацію національних і міжнародних стандартів, підготовку фахівців належного рівня на базі ІФНТУНГ за напрямом діяльності ТК 146 «Матеріали, обладнання, технології і споруди для нафтогазової промисловості».