Дуальна освіта в ІФНТУНГ: інновації для майбутнього

Сучасна вища освіта все більше націлена на інтеграцію найкращих світових практик, технологій та методів у практичне навчання та фазову підготовку студентів. Про досвід впровадження новаторських програм, спрямованих на підготовку кваліфікованих фахівців  до викликів сучасного ринку праці в інтерв’ю міжнародному онлайн-журналу «MILLENNIUM CLUB» розповідає координаторка дуальної освіти та завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, проф.  Ірина ПЕРЕВОЗОВА.

Координаторка дуальної освіти (Координаційний центр дуальної освіти ІФНТУНГ) поділилася досвідом у впровадженні та розвитку дуальної форми здобуття освіти, розповіла про її актуальність, як можливості забезпечення вимог сучасного глобалізованого та цифрового ринку праці.
Повний текст інтерв'ю «Розвиток дуальної освіти: Ірина ПЕРЕВОЗОВА про інновації для майбутнього» можна переглянути за покликанням.