Валерія ШЕВЧУК, студентка гр. ЕК-21-1, спеціальність 051 – Економіка, Інститут економіки та менеджменту
Сьогодні можна сміливо стверджувати, що амбітність та наполегливість студентки-економістки Валерії ШЕВЧУК привели її до успіху у навчанні в ІФНТУНГ, що стало першою сходинкою до омріяної професії. З її життєвим кредо інакше й бути не могло: «Без амбіцій вкрай важко досягти чогось у житті. Однак просто ставити перед собою високі цілі та нічого не робити для їх досягнення — це те саме, що прокласти собі шлях та не зробити на ньому жодного кроку». Юнка завжди звикла рухатись і діяти задля досягнення своєї мети. Тож коли перед цілеспрямованою абітурієнткою постало питання – куди піти вчитись та ким стати, вона не вагалась: це був однозначно ІФНТУНГ – університет, де навчались дідусь, батько і брат.
А от яким буде майбутній фах ще не знала: «Хотілось, щоб і навчатись було цікаво, і можна було використати набуті знання незалежно від моєї майбутньої професії. Тоді мій вибір припав саме на економічний напрям, бо вважаю, що базові знання у цій галузі (наприклад, вміння розпоряджатися своїми фінансами) необхідні кожній людині, незалежно від її фаху. А спеціальність «Економіка бізнесу» — це ще й цінні знання для започаткування власної справи у будь-якій галузі».
Сама Валерія не приховує, що до навчання, діяльності та розвитку її мотивують успішні економісти, політики, бізнесмени. Наприклад, твердження Стіва Форбса, головного редактора журналу «Forbes»: «Одне добре виконане завдання варте пів сотні наполовину виконаних», взяла собі на озброєння: «Якщо я сідаю за якесь завдання, мене неможливо відірвати від нього, я намагаюсь завершити, скільки б часу на це не пішло». Але запорукою успішного навчання є вимогливі й компетентні викладачі та особисті якості – цілеспрямованість, ретельність, прагнення бути кращою у будь-якій роботі: «Намагаюсь відточувати свої роботи до ідеалу, і не тому, що мені потрібна максимальна оцінка (хоча це теж важливо), а тому, що мені приємно бути на 100% задоволеною власними курсовими, лабораторними, презентаціями. Якщо мені бракує знань для виконання чи розуміння суті, то додатково читаю статті або підручники. Тільки так можна повноцінно освоїти дисципліну чи фах».
Університет пишається своєю успішною та розумною студенткою та бажає їй ствердитись на професійному небосхилі!