Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.028

Голова ради:

Федоришин Дмитро Дмитрович – доктор геологічних наук, професор кафедри нафтогазової геофізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Члени ради:

Рецензент – доктор геологічних наук, професор Хомин Володимир Романович (професор кафедри основ геології та екології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Рецензент – кандидат геологічних наук, доцент Трубенко Олександр Миколайович (доцент кафедри геології і розвідки нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Опонент – доктор технічних наук, професор Фик Ілля Михайлович (професор кафедри видобування нафти, газу та конденсату Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»)

Опонент – доктор геологічних наук, професор  Крупський Юрій Зіновійович (професор кафедри екології, інженерної геології та гідрогеології Львівського національного університету імені Івана Франка)

Наказ ректора про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 39 від 08.02.2024 р.

Спеціальність: 103 Науки про Землю

Назва дисертаційної роботи: "Науково-практичні засади прогнозування параметрів пластових вуглеводневих систем Передкарпатського прогину

Автор дисертації: Чорний Едуард Олександрович

Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент Куровець Сергій Сергійович

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТ, ДЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ:

Захист дисертаційної роботи Чорного Едуарда Олександровича відбудеться 03.04.2024 р. о 1200 в режимі відео-конференції на платформі Google Meet. Посилання для підключення до вiдео-конференцiї: https://meet.google.com/cae-xjit-rka

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ

Дисертація: Дисертаційна робота | КЕП дисертаційної роботи

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія д.г.н., проф. Хомина Володимира Романовича: Рецензія | КЕП рецензії

Рецензія к.г.н., доц. Трубенка Олександра Миколайовича: Рецензія | КЕП рецензії

Відгук д.т.н., проф. Фика Іллі Михайловича: Відгук | КЕП відгуку

Відгук д.г.н., проф.  Крупського Юрія Зіновійовича: Відгук | КЕП відгуку

Відеозапис захисту дисертації

Рішення разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20.052.028

Відеозапис захисту дисертації, на який накладається електронна печатка ІФНТУНГ, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки.