Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.027

Разова СВР з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Кропивницького Дмитра Романовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» за спеціальністю 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

Голова ради:

Шекета Василь Іванович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Члени ради:

Рецензент – кандидат технічних наук, доцент Шавранський Василь Михайлович (доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Рецензент – кандидат технічних наук, доцент Заячук Ярослав Іванович (доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Опонент – доктор технічних наук, професор Алексєєв Михайло Олександрович (завідувач кафедри програмного забезпечення комп'ютерних систем Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»)

Опонент – доктор технічних наук, професор Химко Ольга Мирославівна (професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету «Львівська політехніка»)

Спеціальність

174  - Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Назва дисертаційної роботи

Математичне моделювання та оптимальне керування процесом механічного буріння гвинтовими вибійними двигунами

Автор дисертації

Кропивницький Дмитро Романович

доктор технічних наук, професор Горбійчук Михайло Іванович

Наказ ректора про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 360  від 27  грудня 2023 р.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Дата захисту: “29” лютого 2024 р. о 1400 год

Захист відбувся за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, буд. 15, корп. 1, ауд. 1419

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТ, ДЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ:

Повідомлення щодо призначення дати захисту розміщене за посиланням: https://nung.edu.ua/news/povidomlennya-shchodo-pryznachennya-daty-zakhystu-dysertatsiyi-na-zdobuttya-stupenya-doktora
Захист дисертаційної роботи Кропивницького Дмитра Романовича відбудеться 29.02.2024 р. о 1400 в режимі відео-конференції на платформі Google Meet. Посилання для підключення до вiдео-конференцiї: https://meet.google.com/ikt-wyor-dvb

ЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ ЗАХИСТУ дисертаційної роботи Кропивницького Дмитра Романовиач: https://youtu.be/sPkCPAzzYb0

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ

Дисертація:

Дисертаційна робота | КЕП дисертаційної роботи

Рецензія к.т.н., доц. Шавранського Василя Михайловича: Рецензія | КЕП рецензії

Рецензія к.т.н., доц. Заячука Ярослава Івановича: Рецензія | КЕП рецензії

Відгук д.т.н., проф. Алексєєва Михайла Олександровича: Відгук | КЕП відгуку

Відгук д.т.н., проф. Химко Ольги Мирославівної: Відгук | КЕП відгуку

Рішення разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20.052.028

Відеозапис трансляції захисту дисертації, на який накладається електронна печатка ІФНТУНГ, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки.