111

У зв’язку з введенням на території України воєнного стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022) та неможливістю забезпечення якісного проведення підсумкової конференції II етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2021/2022 н.р., визначено переможців Конкурсу за рейтинговим списком результатів рецензування робіт без проведення підсумкової конференції.

Встановлено період для апеляції результатів рецензування до 15-00 24 травня 2022 року.

Зарошуємо 26 травня о 15-00 на он-лайн зустріч учасників Конкурсу, їх керівників та членів конкурсної комісії для привітання переможців за посиланням.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» проведеного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, від 20 травня 2022 року
.

Список наукових робіт.

Звертаємо вашу увагу на перенесення термінів проведення другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт
«Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» з у 2021/2022 році відповідно до листа Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 11.03.2022 No 22.1/10-400. Нові терміни проведення другого туру конкурсу буде повідомлено окремо.
Дякуємо за розуміння.
Миру та добра!

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 17.11.2021 р. № 22.1/10-2647 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у 2021/2022 навчальному році буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами:

• Соціальні та поведінкові науки;
  • Управління та адміністрування.

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». При порушенні цих вимог наукові роботи за рішенням ї конкурсної комісії знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2021 р. (термін відправлення робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ЗВО (кількістю не більше 3-х), за адресою: Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, конкурсній комісії Конкурсу «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Роботи на Конкурс надсилаються в паперовому вигляді на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та в електронному форматі (.doc або .docx) на електронну скриньку  studcompiem@ukr.net.

Також необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/bgn8KcyKiGcnM9Xv9    Відомості про автора надсилати національною та англійською мовами.

Фіналісти Конкурсу за рішенням конкурсної комісії будуть запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, де матимуть змогу представити та захисти конкурсну роботу.

Інформацію про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, списки запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, а також рейтинговий список буде висвітлено на веб-сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: nung.edu.ua у розділі наука (Конкурс «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»).

Телефон для довідок:

(050) 294-68-67 –  Наталя Олегівна Крихівська,

(050) 287-16-01 –  Кінаш Ірина Петрівна.

З повагою, Оргкомітет конкурсу!

Наказ про проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2021/2022 н.р.

Положення про Міжнародний конкурс.

Повідомлення про організацію Міжнародного конкурсу.

Інформаційний лист.

Information letter.

Вимоги до наукових робіт

Requirements for research papers

Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи (заповнити та надіслати на ел. адресу).

Data about the author and research supervisor (complete this form and send by email).

Google registration form.