Інформація про конкурс за 2022-2023 н.р.

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 25.10.2023р. 21/08-1894 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у 2023/2024 навчальному році буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами:

• Соціальні та поведінкові науки;

• Управління та адміністрування.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу просить Вас підтримати ініціативу проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами. Співорганізаторами Конкурсу є Поліський національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та закордонні навчальні заклади: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Сілезький технологічний університет (м. Глівіце, Польща), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща).

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурс проводиться у два етапи відповідно вимог до наукових робіт, які визначені у «Положенні про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»:

І етап (до 04.03.2024 р.)  – підготовка наукових робіт у ЗВО;  заповнення реєстраційної форми учасника конкурсу; подання роботи на електронну скриньку конкурсу studcompiem@ukr.net  та відправлення конкурсної роботи у паперовому вигляді на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

ІІ етап:

• рецензування конкурсних робіт (до 05.04.2024 р.);

• проведення підсумкової науково-практичної конференції – у змішаному режимі  (25-26 квітня 2024 р.).

Детальна інформація щодо Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» доступна на сайті ІФНТУНГ (https://nung.edu.ua/index.php/department/instytut-ekonomiky-ta-menedzhm…).

На Конкурс подаються самостійно підготовлені студентами наукові роботи (не більше двох авторів), які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певного напряму. У Конкурсі можуть брати участь до трьох наукових робіт від одного закладу вищої освіти. Анотація роботи і супровідні документи подаються національною та англійською мовами. Роботи подаються національною і англійською мовою та повинні відповідати вимогам «Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті ІФНТУНГ.

Запрошення для участі у конференції будуть надіслані у квітні 2024 року.

Усі витрати, пов’язані з участю у Міжнародній науково-практичній конференції, бере на себе заклад вищої освіти, представником якого є претендент у переможці.
Просимо внести свої пропозиції щодо участі у роботі конкурсної комісії не пізніше 10 грудня 2023 р.

Телефон для довідок:

+380502946867 –  Крихівська Наталія Олегівна.