Єгор ЗУЗЕНКОВ (ІІМР)

Єгор ЗУЗЕНКОВ, студент гр.  НІО-23-1, спеціальність 185 – Нафтогазова інженерія та технології, Інститут інженерної механіки та робототехніки.

Наш кращий студент робить ще перші кроки у професію, яку обрав цілком усвідомлено. Навіть добре розумів, що буде вивчати в обраній освітньо-професійній програмі «Обладнання нафтогазових промислів»: «Вирішив зосередитися на глибокому вивченні проектування, експлуатації та обслуговування обладнання для видобутку, транспортування та переробки нафти і газу. Мене зацікавила можливість отримати практичні навички, які можна застосувати в реальній промисловості, а також широкі перспективи для кар'єрного зростання в галузі, яка постійно розвивається та стоїть варті енергонезалежності держави». З університетом теж все склалось: ІФНТУНГ – не просто технічний університет, але й єдиний – нафтогазового профілю в Україні.

Розумник наполегливо вчиться, бо вважає, що «якщо вже бути, то бути кращим». Ось така висока мотивація веде Єгора до досягнень у премудростях його науки. Велику роль в освоєнні знань відіграють викладачі та наставники, полегшує навчання й наявність сучасного обладнання, на якому може здобувати практичні навички. Юнак також зізнається: «Моє захоплення спортом, працьовитість та природна допитливість допомагають бути успішним». Гарний настрій та позитивне налаштування теж вважає запорукою свого успіху. 

Про спорт – то окрема тема. Юнак бере активну участь в усіх спортивних університетських заходах. Мабуть недарма хлопцю довірили очолити  спортивний сектор Студентського парламенту. Життєрадісному студенту – це до снаги.  

Бажаємо Єгору тримати високу планку в навчанні та спорті, а згодом реалізувати здобуті в університеті знання у професії! Хай працьовитість та цілеспрямованість веде успішного студента до вершин кар’єрного зростання.