Зустріч зі стейкхолдерами на нафтобазі

Викладачі кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв разом із колегами з кафедри військової підготовки провели зустріч із представниками однієї з місцевих нафтобаз. Метою зустрічі було обговорення освітньої програми бакалаврського рівня "Газонафтопроводи та газонафтосховища" і освітніх програм магістерського рівня "Магістральний трубопровідний транспорт" та "Розподіл та постачання енергоносіїв". Під час зустрічі учасники також ознайомилися з основним лабораторним обладнанням, яке використовується для дослідження властивостей нафтопродуктів, що дозволяє забезпечити високу якість навчання та підготовки фахівців в даній галузі.

Також на зустрічі підкреслювалася важливість підготовки висококваліфікованих фахівців для галузі транспортування та зберігання нафти і нафтопродуктів. Особлива увага була приділена необхідності оновлення освітніх програм, щоб вони відповідали сучасним вимогам ринку праці та технологічним викликам. Системи зберігання нафти і нафтопродуктів є ключовими елементами енергетичної безпеки країни, тому якісна освіта майбутніх фахівців є запорукою стабільності та ефективності функціонування даних систем. Учасники заходу дійшли згоди, що співпраця між освітніми установами та підприємствами галузі є критично важливою для забезпечення актуальності і практичної цінності підготовки кадрів.

• Зустріч зі стейкхолдерами на нафтобазі