Зустріч зі стейкхолдерами на базі АТ "Львівгаз"

Гаранти освітніх програм магістерського рівня Василь Запухляк та Олександр Іванов відвідали виробничу базу АТ "Львівгаз". Під час візиту їх зустріли представники компанії: технічний директор Олександр Васильович Ганжа, начальник управління персоналу Валерій Ігорович Кулійчук та начальник відділу лабораторних вимірів Руслан Петрович Сич. На зустрічі обговорювалися проблеми виробничо-технологічних втрат (ВТВ). Гостям було представлено актуальні питання, що стосуються ефективності використання ресурсів, оптимізації процесів та зменшення втрат у технологічних системах транспортування газу. Особливу увагу було приділено методам і стратегіям для зниження ВТВ, включаючи впровадження нових технологій, вдосконалення процесів моніторингу та контролю якості, а також навчання персоналу. В процесі обговорення було встановлено, як освітні програми можуть бути адаптовані для підготовки фахівців, здатних ефективно справлятися з проблемами ВТВ і покращувати загальну ефективність виробничих процесів. Також обговорювалися можливості вдосконалення навчальних програм за рахунок запровадження дуальної форми освіти і стажувань на виробництві для того, щоб випускники були готові до вирішення реальних виробничих завдань.

Представники кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв (ТЗЕН) ознайомилися з сучасними технологіями і обладнанням, яке використовується для спорудження, експлуатації та обслуговування газорозподільних систем. Гаранти мали змогу безпосередньо побачити, як працюють системи моніторингу і управління газорозподільною мережею, що дозволило їм краще зрозуміти актуальні вимоги та виклики, з якими стикається галузь.

Приємним стало також те, що цього ж дня студенти кафедри ТЗЕН Малярчук Андрій та Антонюк Назар отримали іменні стипендії АТ "Львівгаз" в рамках програми заохочення від підприємства.

• Зустріч зі стейкхолдерами на базі АТ "Львівгаз"