Зустріч з завідувачкою відділу експериментального проєктування землекористування «Інноваційний центр»

11 квітня 2023 р. на заняття з дисципліни «Соціальна економіка: теорія і практика» (викладач - д.е.н. проф. Кінаш І.П.) для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня освіти за спеціальністю 051 «Економіка» та з дисципліни «Екологічний менеджмент» (викладач — к.е.н., доц. Тараєвська Л.С.) для студентів другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент та адміністрування» була запрошена фахівець практик — доктор економічних наук, старший науковий співробітник Сакаль Оксана Володимирівна. Науковиця є завідувачкою відділом експериментального проектування землекористування «Інноваційний центр» Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України. Обрана тема для лекції-дискусії «Соціо-екологічний вимір сталого розвитку  України».

Здобувачі мали змогу відчути взаємозв’язок соціальної та екологічної складової сталого розвитку. Було продемонстровано карти якості ґрунтів України, масштаби пошкоджень земель внаслідок бойових дій, стан земель на окупованих та деокупованих територіях (за результатами супутникових зображень). Цікавим було представлення результатів інтегральної оцінки прогресу у досягненні Цілей сталого розвитку України за 2020 рік. Виступ фахівця практика виклав жваву дискусію.