1 серпня 2024 року відбулася важлива зустріч професорів кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв (ТЗЕН) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) з директором ТОВ "Водень України" Ярославом Крилем.
Під час зустрічі сторони детально розглянули технічні виклики та потенційні рішення для інтеграції водневих технологій у наявні інфраструктури. Обговорення також включало питання безпеки, ефективності та економічної доцільності транспортування водню, а також перспективи його використання в енергетичному секторі України і Європи.
Під час обговорення учасники зустрічі особливу увагу приділили питанням впровадження новітніх технологій транспортування водню та його сумішей у навчальний процес на кафедрі ТЗЕН.
За підсумками зустрічі було задекларовано підписання меморандуму про співпрацю між ІФНТУНГ та ТОВ "Водень України". Співпраця буде спрямована на дослідження та розробку інноваційних методів транспортування водню і його сумішей з природним газом, що є важливим кроком у розвитку водневої інфраструктури.

• Зустріч професорів кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв з директором ТОВ "Водень України" Ярославом Крилем