Запрошуємо - Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток економіки, суспільства та підприємництва», яка відбудеться 27-28 квітня 2023 року в м. Івано-Франківську.

До участі в конференції запрошуємо вчених, практиків, викладачів закладів вищої освіти, докторантів, аспірантів, студентів.

Мета конференції: створення наукової платформи обговорення викликів, проблем щодо реалізації Цілей Сталого Розвитку, інноваційних стратегій їх вирішення,  конструктивних діалогів науковців, дослідників, підприємців і практиків, щодо подолання бар'єрів просування ініціатив щодо співпраці заради змін та підвищення якості у всіх сферах життя.

Тематичні напрями конференції:

1. Сталий розвиток економіки

2. Сталий розвиток підприємств

3. Сталий розвиток суспільства

4. Сталий розвиток освіти

5. Маркетинг сталого розвитку

6. Сталий розвиток енергетики

7. Сталий розвиток сільського господарства

8. Стала економіка ресурсів

9. Зелена економіка в контексті сталого розвитку та подолання бідності

10. Інституційні рамки сталого розвитку

11. Сталі космічні технології та стале космічне право

Вищенаведений перелік напрямів конференцій НЕ Є ВИКЛЮЧНИМ! Для формування окремого напряму має бути подано не менш ніж 5 тез одного тематичного скерування.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: on-line, off-line

ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ БЕЗКОШТОВНА

КОЖЕН УЧАСНИК ОТРИМАЄ ІМЕННИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ БЕЗКОШТОВНО

Співорганізаторами заходу є:

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Україна

Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща

Казахський агротехнічний університет імені Сакена Сейфулліна, Казахстан

Національний ТУ «Дніпровська політехніка», Україна

SCIRE Foundation, Польща

Міжнародне філософсько-космологічне суспільство, Україна

Громадська організація «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права», Україна

Для своєчасного формування програми і збірника матеріалів конференції прохання заповнити заявку на участь у конференції і надіслати тези доповіді до 24 квітня 2023 року в електронному варіанті на E-mail: mik@nung.edu.ua Обсяг тез доповіді – 2-3 повні сторінки тексту.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції та надіслані на електронну адресу учасників конференції до 10 травня 2023 року

ЗБІРНИКУ БУДЕ ПРИСВОЄНО ISBN ТА УНІКАЛЬНЕ DOI.

Завантажити інформаційний лист

Переглянути збірник