Залучення практика та стейкхолдера на лекцію для студентів спеціальності «Проєктний менеджмент», «Менеджмент та адміністрування».

31 травня 2022 року на лекційні заняття з курсу "Планування та контроль проєктів, портфелів та програм" (2 пара, група МНПм-21-1) студентів спеціальності «Проєктний менеджмент» та дисципліни "Публічне адміністрування" (друга пара, група МНм-21-1, ОП "Менеджмент та адміністрування") доєдналася стейкхолдер освітньої-професійної програми «Проєктний менеджмент» заступник директора КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац»; керівник проєкту «Ідеальні міста»; голова правління Громадської організації «Оцінка і моніторинг-ІФ» Оксана Ковальчук. Лекційне заняття на тему «Контроль за фінансуванням проєкту» було проведено у форматі «виступ — запитання — відповіді». Під час виступу спікер на реальну прикладі розказала, у який спосіб здійснюється фінансування проєкту «Ідеальні міста» з державного та місцевого бюджетів.