Відкрита лекція на тему "Управління якістю продукції та послуг"

У рамках вивчення дисципліни “Стандартизація та сертифікація товарів і послуг” 8 червня 2022 р. відбулася лекція на тему «Управління якістю продукції та послуг» за участю к.т.н., національного тренера з енергоменеджменту, консультанта з сертифікації систем менеджменту якості, фахівця з 20-ти річним стажем роботи в державному органі з сертифікації систем менеджменту Петришин Наталії Ігорівни. Студентам першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (ОПП «Фінанси, митна справа та фіскальне адміністрування”) подано інформацію про функції та принципи управління якістю, розглянуто нову версію стандарту ISO 9001:2015, застосування ризик-орієнтованого мислення. Висловлюємо подяку Петришин Наталії Ігорівні та професору кафедри фінансів, д.е.н. Гораль Л.Т. за організацію та проведення змістовної та цікавої лекції.

• Гост лекц Петришин 1
  • Гост лекц Петришин 2