Стартувала Інтернет-конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартувала Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості». Конференція відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту1 модернізації змісту освіти та за організації Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ й працює за напрямами:

• автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • інформаційно-вимірювальні технології та менеджмент;
  • інформаційні технології в освітньому процесі;
  • математичне моделювання та обчислювальні методи;
  • промислові комп’ютерні системи.

З вітальним словом до учасників конференції від імені адміністрації ІФНТУНГ звернувся директор Інституту інформаційних технологій Ігор Лютак. Він підкреслив, що конференція є майданчиком для молодих науковців та талановитих студентів з обміну прогресивними ідеями і результатами досліджень, пов’язаних з інформаційними технологіями, а ще – нагодою познайомитись з найсучаснішими досягненнями інформаційних технологій, які можна використати в освіті, техніці й промисловості.

Цю думку якнайкраще проілюстрували доповіді (див. програма), присвячені процесам обробки даних в контексті цифрового середовища, інформаційним технологіям при дослідженні експлуатаційних метрологічних характеристик, рН ґрунтів, алгоритмів визначення теплопровідності природного газу, а також для аналізу методів вимірювання.

Доповіді викликали велике зацікавлення аудиторії, супроводжувались питаннями та дискусіями.

Конференція ще триватиме до кінця робочого дня. Про підсумки конференції - згодом.