Співпраця кафедри ТЗЕН з Івано-Франківською філією "Газмережі"

Івано-Франківська філія "Газмережі" та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) домовились про співпрацю. Про це було обговорено під час зустрічі в.о. директора Івано-Франківської філії "Газмережі" Івана Шкіндюка з представниками університету.

Сторони розглянули можливості спільної роботи в освітній, науковій, інноваційній та технічній сферах. Основна увага була приділена організації практики для студентів ІФНТУНГ, зокрема кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв (ТЗЕН), на базі філії, що дозволить їм набувати практичних навичок у відповідних напрямках підготовки.

Також під час зустрічі досягнуто домовленості про створення спільних робочих груп, які займуться наступними напрямами:

- проведення науково-дослідних робіт щодо використання водневої суміші на полігоні Богородчанської дільниці філії;

- розробка механізмів використання зрідженого газу у негазифікованих населених пунктах, зокрема для об'єктів туристично-рекреаційної інфраструктури із застосуванням газгольдерів;

- розвиток систем телеметрії для газорегуляторних пунктів, що дозволить дистанційно контролювати параметри роботи газової мережі та запобігати виникненню нештатних ситуацій.

Потрібно зазначити, що перші два пункти домовленості лягають на плечі працівників кафедри ТЗЕН.

На зустрічі обговорювалася освітня програма підготовки магістрів "Розподіл та постачання енергоносіїв", яка має особливе значення для Івано-Франківської філії "Газмережі", адже програма забезпечує підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які мають глибокі знання у сфері розподілу і постачання енергоносіїв. Це є критично важливим для забезпечення ефективної роботи газорозподільчих мереж і безперебійного постачання енергії. Тісна співпраця з ІФНТУНГ в рамках даної освітньої програми відкриває нові можливості для наукових досліджень та розробок, що можуть бути безпосередньо застосовані в діяльності підприємства.

Під час зустрічі представники кафедри ТЗЕН та Івано-Франківської філії "Газмережі" висловили спільне бажання підписати найближчим часом меморандум про співпрацю в галузі освітньої, наукової та технічної діяльності. Сторони планують організовувати та реалізовувати спільні проекти, наукові дослідження та навчальні програми.

• Співпраця кафедри ТЗЕН з Івано-Франківською філією "Газмережі"