Пишаємось нашими випускниками!

До студентів 3-го та 4-го курсів Кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ 12 квітня 2023 р. завітала випускниця кафедри Діана Бабій.

Дівчина розповіла студентам про програму стажування студентів «Canada-Ukraine Parliamentary Program», на яку Діана зареєструвалася ще навчаючись у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Діана поділилась деталями проходження відбору на стажування, а також розповіла про життя студентів у Канаді, яким випала можливість стати стажерами. Також Діана розповіла про свою теперішню роботу в парламенті Канади, на яку змогла влаштуватись завдяки стажуванню, а також про роботу перекладачкою у галузі юридичного перекладу. Наша випускниця поділилась, що знання із юридичного перекладу, які вона здобула на парах з "Основ теорії та практики перекладу з ОІМ", їй дуже знадобились.

• Пишаємось нашими випускниками!