Лекція іноземного викладача на тему: «(Нові?) компетенції в умовах нової економіки»

08 червня 2022 року студенти освітніх програм «Менеджмент та адміністрування» та «Проєктний менеджмент» (2 пара, групи МНм-21-1 та МНПм-21-1) мали чудову нагоду послухати лекцію на тему: «(Нові?) компетенції в умовах нової економіки». Лекцію прочитала Олена Шелест-Шуміляс, PhD, випускниця Донецького національного технічного університету, ад'юнкт кафедри освіти і розвитку персоналу Економічного університету в місті Познань. Лекторка є експертом з питань ринку праці, співпрацює з багатьма дослідницькими установами Республіки Польща, а з 2021 року є членкинею робочої групи утвореної при президенті міста Познань, яка займається розробкою локальної політики інтеграції мігрантів.

Студенти почули результати реалізованого проєкту «(Нові?) компетенції в умовах нової економіки». Презентовані результати, є досить прикладними, адже вони вказують на те, які очікуються зміни щодо компетенції працівника в Industry 4.0, а саме:

• Чи зменшиться попит на рутинну, фізичну та розумову працю?
  • Чи зростатиме потреба людях, які думають і розуміють?
  • Ринок праці талантів – інноваційні, творчі люди, які знають, як функціонувати у кібер-фізичному просторі.

Студенти мали можливість поглиби знання, які вони отримали в процесі вивчення таких дисциплін, як «Ділове адміністрування: управління змінами», «Управління змінами» та «Проєктний менеджмент в публічній сфері».

2022-06-09_190736

2022-06-09_190737