День відкритих дверей на кафедрі КМВ

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу вищої освіти. Кафедра комп’ютеризованого машинобудування готує висококваліфікованих фахівців з освітньо-професійних програм «Прикладна механіка» та «Інженерія мехатронних систем». А завдяки тому, що ці спеціальності користуються попитом на ринку праці, випускники з легкістю працевлаштовуються за фахом.

18 травня 2021р. відбувся День відкритих дверей на кафедрі КМВ. До навчальних лабораторій кафедри завітали студенти коледжу електронних приладів ІФНТУНГ спеціальності «Прикладна механіка» зі своїми викладачами Пітчук Любов Василівною та Красій Роксоланою Миронівною;  учні груп 32 та 31 Фізико-технічного ліцею при ІФНТУНГ з викладачами Карманською Христиною Геннадіївною, Файчак Ніною Георгіївною, Главачем Романом Антоновичем та заступником директора ліцею Шарманським Богданом Ярославовичем, а також учні шкіл міста у сіпроводі представників  відділу маркетингу Сергієм Побігуном і Марією Пенкальською. Викладачі кафедри Онисько О.Р. та Панчук А.Г., Лукань Т.В. та інженер Мадвідь Ю.В. продемонстрували майбутнім абітурієнтам лабораторію роботизації, лабораторію мехатроніки та лабораторію верстатів з числовим програмним керуванням, де учні мали можливість ознайомитися з сучасним обладнанням: роботами-маніпуляторами, стендами для автоматизації виробничих процесів, верстатом з ЧПК та 3D-принтером. Магістри Пендерецький Марко та Шурубайло Дмитро продемонстрували роботу обладнання кафедри. Особливе зацікавлення в екскурсантів викликали моделі роботів-маніпуляторів, спроектованих студентами та виготовлених на кафедральному  3D-принтері, який також є студентською  розробкою.

Обравши навчання за освітньо-професійними програмами, за якими проводить підготовку здобувачів кафедра КМВ, студенти вивчать основи програмування мовами С++ та ‎Python, основи мікропроцесорного керування та основи автоматики, основи програмування верстатів з числовим програмним керуванням, основи робототехніки, проектування мехатронних систем, основи твердотільного параметричного моделювання та багато інших цікавих дисциплін, які розширять можливості випускників при працевлаштуванні.

«Сьогодні перед кожним із вас стоїть широкий вибір професій та університетів. А ви повинні обрати той заклад вищої освіти, випускники якого є затребуваними на ринку праці. ІФНТУНГ є саме таким університетом. Ви маєте можливість обрати технічну спеціальність, яка займає високі позиції в рейтингах на ринку праці», – зауважив Панчук А.Г.
Кафедра КМВ запрошує на навчання!

• Учні фізико-технічного ліцею  в лабораторії роботизації
  • Онисько О.Р. знайомить екскурсантів з лабораторією роботизації
  • Учні фізико-технічного ліцею  в лабораторії роботизації
  • Дмитро Шурубайло демонструє нове обладнання