ЗВІТУВАННЯ АСПІРАНТІВ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Сьогодні відбулося традиційне звітування аспірантів під час засідання кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ.

Уважно заслухали звіти здобувачів і здобувачок ступеня доктора філософії 1-го, 2-го та 3-го років навчання. Загалом результати роботи наших аспірантів за перше півріччя 2023-2024 навчального року досить позитивні. Вони засвідчують позитивну динаміку наукових досліджень і їх апробацію. Кількість наукових публікацій теж відповідає вимогам індивідуальних навчальних планів.

Завдяки технічним можливостям здобувачі, які перебувають за межами нашої області, доєдналися до звітування онлайн.

Приємно, що наука публічного управління активно розвивається на кафедрі ПУА та зусиллями наших аспірантів допомагає вирішувати актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування України в умовах воєнного стану.