09 вересня 2021 року, на кафедрі геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася зустріч студентів освітнього рівня магістр (освітніх програм "Геодезія", "Землеустрій та кадастр", "Оцінка землі та нерухомого майна") спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкхолдерами.

Серед запрошених – керівники провідних підприємств галузі:

Качан Григорій Іванович – директор комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувальне бюро - ІФ»;

Чорнописький Любомир Ярославович – в.о. директора ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ».

На зустрічі були присутні студенти-магістри та викладачі кафедри.  Спікери ознайомили студентів з особливостями виробничих процесів галузі. Після зустрічі стейкхолдери та студенти взяли участь в засіданні кафедри, де обговорили проєкти освітніх програм.

• Зустріч студентів та працівників кафедри геодезії та землеустрою із стейкхолдерами.
Додаткова інформація новин: