Зустріч студентів ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» зі стейкхолдером

19 вересня відбулася зустріч студентів ОПП «Будівництво та цивільна
інженерія» зі стейкхолдером, директором інженерно-монтажної організації
ТОВ «АЕРОПЛЮС» Завадою Михайлом Михайловичем.
      На зустрічі студенти ознайомилися з специфікою роботи потужної
будівельної компанії та можливістю подальшого працевлаштування,
розвитку та кар’єрного зростання. Також було обговорене питання про
майбутню співпрацю щодо залучення студентів до виробничої та
переддипломної практик.

• 19 вересня відбулася зустріч студентів ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» зі стейкхолдером, директором інженерно-монтажної організації ТОВ «АЕРОПЛЮС» Завадою Михайлом Михайловичем. На зустрічі студенти ознайомилися з специфікою роботи потужної будівельної компанії та можливістю подальшого працевлаштування, розвитку та кар’єрного зростання. Також було обговорене питання про майбутню співпрацю щодо залучення студентів до виробничої та переддипломної практик.