Зустріч із стейкхолдерами кафедри ГКЗ

Кафедра геодезії та землеустрою продовжує серію зустрічей зі стейкхолдерами з метою пошуку шляхів удосконалення   освітньо-професійних програм «Оцінка землі та нерухомого майна», «Землеустрій та кадастр» та посилення практичної спрямованості підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Ефективною формою проведення таких зустрічей стали гостьові лекції для магістрів.

Одна з таких зустрічей відбулася 09.09.2022р. Ми запросили до розмови представника регіонального відділення ФДМУ по  Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, завідувача сектору оцінки майна та майнових прав- Бабій Іванну Юріівну (e- mail:ivanna.babii@spfu.gov.ua)

Зустріч відбулась у формі дискусії в якій обговорювались

наступні питання:

1.Щодо змін  на законодавчому полі в оцінці нерухомості, у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану.

2.Процедуру отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача.

3.Питання проходження виробничої практики в РВ ФДМУ,  а також можливість  подальшого працевлаштування в органах державної влади.

Зустріч пройшла цікаво і стала  корисною для здобувачів, викладачів  та стейкхолдерів.

• Зустріч із стейкхолдерами кафедра ГКЗ
Додаткова інформація новин: