Зустріч із стейкхолдерами
28 вересня 2022 року, на кафедрі геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася зустріч студентів освітніх рівнів бакалавр та магістр (освітні програми Геодезія, Землеустрій та кадастр, Оцінка землі та нерухомого майна) спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкхолдерами. Зустріч була проведена в стінах університету.
Серед запрошених – керівники провідних підприємств галузі:
Качан Григорій Іванович – директор комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувальне бюро - ІФ»;
Чорнописький Любомир Ярославович – в.о. директора ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ»
На зустрічі були присутні студенти першого та третього курсів, студенти-магістри та викладачі кафедри. Спікери ознайомили студентів із особливостями виробничих процесів на їхніх підприємствах, розповіли про виклики з якими стикнулися після початку війни. Але найголовніше – окреслено обсяги робіт та завдань, які стоятимуть перед молодими спеціалістами після перемоги України над загарбником.
![Зустріч із стейкхолдерами](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-10-03_09-21-10-263.jpg)