Зустріч із стейкхолдерами

28 вересня 2022 року, на кафедрі геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася зустріч студентів освітніх рівнів бакалавр та магістр (освітні програми Геодезія, Землеустрій та кадастр, Оцінка землі та нерухомого майна) спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкхолдерами. Зустріч була проведена в стінах університету.

Серед запрошених – керівники провідних підприємств галузі:

Качан Григорій Іванович – директор комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувальне бюро - ІФ»;

Чорнописький Любомир Ярославович – в.о. директора ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ»

На зустрічі були присутні студенти першого та третього курсів, студенти-магістри та викладачі кафедри.  Спікери ознайомили студентів із особливостями виробничих процесів на їхніх підприємствах, розповіли про виклики з якими стикнулися після початку війни. Але найголовніше – окреслено обсяги робіт та завдань, які стоятимуть перед молодими спеціалістами після перемоги України над загарбником.

Зустріч із стейкхолдерами

• ІФНТУНГ. Зустріч із стейкхолдерами. Кафедра ГКЗ