Зустріч гаранта з магістрами 2 року

06 вересня 2021 року відбулась зустріч гаранта Мінакової С. М. із здобувачами освіти 2 року навчання (магістр) ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". На зустрічі було обговорено підсумки навчання за перший рік. Студенти активно долучились до обговорення особливостей освітньо-професійної програми та дали хороші відгуки щодо попередньо вивчених дисциплін. Особливо схвальні відгуки здобувачі освіти надали щодо дисциплін "Соціальна відповідальність бізнесу" та "Організація інтернет-торгівлі". Проф. Мінакова С. М. звернула увагу на можливість студентів надати свої відгуки через форми опитування, які є представлені на сайті університету. Особливу увагу було приділено графіку навчального процесу в осінньому семестрі, який передбачає переддипломну практику та виконання магістерських робіт.

Додаткова інформація новин: