29 березня 2023 року відбулась зустріч аспірантів кафедри екології із завідувачем ВАіД університету доцентом Гуменюком Т.В. та гарантом ОНП професором Мандриком О.М. На цій зустрічі аспірантів ознайомлено із новим порядком підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, який затверджено Постановою КМ України №502 від 19.05.2023 року, яка вступила в дію з 01.01.2024 року. Завідувач ВаіД ознайомив аспірантів із нормативно - правовою базою, правами та обов’язками здобувачів, етапами навчання та написання і представлення дисертаційних робіт, а також дотриманням академічної доброчесності, проведенням занять та інше. Особливу увагу звернули на те, що Індивідуальний навчальний план повинен містити перелік дисциплін за вибором аспіранта в обсязі, що становить не менш як 25 відсотків кількості кредитів освітньої компоненти ЄКТС. Аспірант  може змінювати свій індивідуальний навчальний план за погодженням із своїм науковим керівником у порядку, який затверджується вченою радою. Наприкінці зустрічі доц.. Гуменюк Т.В. та проф.. Мандрик О.М. відповіли на чисельні запитання аспірантів.

• зустріч аспірантів кафедри екології із завідувачем ВАіД університету доцентом Гуменюком Т.В.