завітала представниця MRM HOTEL BULGARIA  Іванна Маковійчук

01 квітня 2024 р на практичне заняття з дисципліни Методологія та організація наукових досліджень, академічна доброчесність завітала представниця MRM HOTEL BULGARIA  Іванна Маковійчук, яка розповіла здобувачам про методологію оцінки впливу на довкілля рекреаційної діяльності, яка запроваджена в Болгарії, які заходи застосовуються для зменшення впливу на узбережжя Чорного моря скидів стічних вод на відомих курортах Болгарії - Сонячному березі та Золотих пісках. Професіонал-практик запросила здобувачів до проходження виробничої практики за фахом в мережі MRM HOTEL BULGARIA  улітку 2024 р. Після проходження практики студенти отримують сертифікат. Договір з університетом про співпрацю підписаний.

• завітала представниця MRM HOTEL BULGARIA  Іванна Маковійчук