ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПУА ВЧЕРГОВЕ УЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ СПЕЦРАДИ ЗІ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЙ

09 лютого 2024 року завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Іван Лопушинський як офіційний опонент узяв участь у засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 4102.281.001 КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти".
На спецраді було успішно захищено дисертаційне дослідження Ельміри Соколової на тему "Удосконалення інноваційних форм публічного управління в системі вищої освіти України" за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування".
Участь професорсько-викладацького складу кафедри ПУА у таких заходах свідчить про їх високий професійний рівень і авторитет в науковому середовищі, що загалом позитивно впливає на якість підготовки фахівців за спеціальністю публічного управління та адміністрування в ІФНТУНГ. Тож долучайтеся до нашої спільноти!