ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУА

Сьогодні відбулося перше в новому навчальному році засідання кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ. Окрім звичних навчально-методичних і організаційних питань, науково-педагогічними працівниками кафедри було розглянуто стратегічні орієнтири розвитку університету на наступні 5 років та перспективні напрямки розвитку кафедри. Також було представлено нового в.о. завідувача кафедри ПУА доктора наук з державного управління, професора Івана Лопушинського.

Дякуючи Богу та ЗСУ, розпочинаємо новий 2023-2024 рік з вірою в реалізацію усіх цілей, планів і задумів. Впевнені, що наші зусилля наблизять Перемогу України та призведуть до якісних змін у системі публічного управління та адміністрування!