Захисти бакалаврських робіт

17-25.06.2021р. на кафедрі екології відбулись захисти бакалаврських робіт студентів денної та заочної форми навчання. Захисти студентських робіт за спеціальностями 101 «Екологія» групи ЕКО-17-1; ТЗ-17-1 та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» ЕКОз-17-1; ТЗз-17-1 відбувались як на базі університету так і в он-лайн режимі.

В процесі захисту студенти демонстрували свої наукові роботи, обґрунтовували напрацювання, демонстрували презентаційні матеріали. Результатом захисту стали високі позитивні оцінки та присвоєння їм ступеня «Бакалавра з екології»

Студенти-екологи Студенти-екологи Студенти-екологи Студенти-екологи Он-лайн захисти бакалаврських робіт Студенти-екологи Он-лайн захисти бакалаврських робіт Студенти-екологи Студенти-екологи

Додаткова інформація новин: