Захист кваліфікаційних магістерських робіт

На кафедрі геодезії та землеустрою відбувся офіційний захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій .
          Захист успішно відбувся в дистанційному форматі.
         Дискусії точилися навколо актуальних на сьогодні питань, а саме: функціонування ринку земель в Україні,  розвитку земельних відносин після відміни мораторію на землі сільськогосподарського призначення, іпотечних відносин, роль геодезії у післявоєнній відбудові України інтеграціі національного законодавства в сфері оцінки нерухомості з міжнародним, оцінки об’єктів інтелектуального потенціалу в будівельній сфері, залучення іноземних інвестицій в нерухомість та інфраструктуру українських міст після війни.
        Комісія відзначила цікавий підбір тем та чітку постановку завдання магістерських робіт, якість оформлення робіт та високий рівень магістерських науково-практичних досліджень.
          Під час обговорень і запитань, доповідачі з легкістю відповідали на усі запитання. Адже практична частина магістерської роботи- це їх особистий професійний досвід. Комісія, врахувавши подані відгуки керівників та рецензентів, високо оцінила магістерські роботи здобувачів.

.

•  Захист кваліфікаційних магістерських робіт кафедра ГКЗ