Захід №4 "Школи наставника ДФЗО" на тему "Ефективна комунікація наставника зі здобувачем освіти"

Христос Воскрес! Шановні колеги, вітаємо з минулими святами та разом повертаємося до робочих буднів!

21 квітня о 14.00 у нас відбувся четвертий захід «Школи наставника ДФЗО» на тему: «Ефективна комунікація наставника зі здобувачем освіти».

На заході виступили:

1. Вікторія КРАВЧЕНКО – кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, психолог-консультант з короткотермінової терапії та терапії усвідомленням.

2. Людмила ВАСИЛЕГА – директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України, експертка з питань ринку праці та розвитку людського капіталу, 18 років досвіду роботи в HR сфері в якості керівника підрозділів, HRD провідних українських компаній (металургія, транспорт), 15+ керівник регіонального HR клубу.

3. Ірина ПЕРЕВОЗОВА – голова Ради громадської організації «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права», голова Івано-Франківського Регіонального Представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, голова Івано-Франківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу», професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ.

Четвертий захід був спрямований на розвиток навичок формування ефективної комунікації та діагностування власної комунікативної стратегії. Тому запрошені експерти ділилися особливостями ефективного спілкування, зокрема, його структурою та ознаками, які дозволяють зрозуміти, що вас активно слухають. У результаті учасники отримали значну кількість психологічних порад, виконували практичні вправи та опановували дієві техніки. Навчилися інтерпретувати невербальну мову та розуміти справжній зміст жестів. Для прикладу, як визначити, що людина бажає приховати своє негативне ставлення. Також дізналися про актуальність й важливість soft skills у сучасній професійній комунікації. Зокрема розглянули рейтинг найзатребуваніших навичок.

Дякуємо учасникам за присутність, виявлений фідбек та активну участь у дискусіях!

До зустрічі 28 квітня о 14:00 на останньому п’ятому заході Школи наставника!

• й