Захід №3 "Школи наставника ДФЗО" на тему Педагогічні та соціально-психологічні аспекти роботи наставника при дуальній формі здобуття освіти"

07 квітня о 14.00 відбувся третій захід «Школи наставника ДФЗО» на тему: «Педагогічні та соціально-психологічні аспекти роботи наставника при дуальній формі здобуття освіти».

На заході виступили:

1. Вікторія КРАВЧЕНКО – кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, психолог-консультант з короткотермінової терапії та терапії усвідомленням.

2. Ірина ПЕРЕВОЗОВА - голова Ради громадської організації «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права», голова Івано-Франківського Регіонального Представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, голова Івано-Франківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу», професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ.

Цього разу учасники ознайомилися з психологічними основами взаємодії в контексті дуальної освіти. Тренінг-семінар мав на меті сформувати інтерес до самопізнання та пізнання інших. Спершу відбулося знайомство, де кожен мав змогу проявитися та виразити свої очікування від заходу. Розглядалися особливості професійного та особистісного психологічного супроводу дуальної освіти. Описувався процес складання професіограми і психограми, які необхідні для психологічного вивчення праці й подальшого застосування у практичній діяльності. Теоретичні матеріали закріплювалися практичними рекомендаціями та вправами. Окрім цього, характеризувалися типи професій, особистостей, мотивації та багато інших цікавих аспектів.

Дякуємо учасникам за присутність, виявлений фідбек та активну участь у дискусіях!

До зустрічі на четвертому заході, що відбудеться 21 квітня о 14:00!