Захід № 1 "Школа наставника ДФЗО" на тему: "Ефективна організація освітнього процесу на підприємстві"

14 червня 2024 року відбувся перший захід «Школи наставника ДФЗО» на тему: «Ефективна організація  освітнього процесу на підприємстві», який привернув увагу понад 85 учасників зі всіх регіонів України. Школа відбувається в рамках взаємодії Української Асоціації Маркетингу; Фонду ім. Ф. Еберта. У навчанні взяли участь представники ЗВО, студенти та роботодавці.

Доповідачами були:

Ірина ПЕРЕВОЗОВА, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу, очільниця Координаційного центру дуальної освіти ІФНТУНГ.

Ярослав Штанько, кандидат історичних наук,доцент,проректор з методичної роботи закладу вищої освіти «Університет Короля Данила», експерт з питань організації освітнього процесу у вищій школі.

Захід був присвячений обговоренню особливостей організації освітнього процесу  за дульною формою здобуття освіти. Окреслено шляхи реалізації освітніх програм, визначено функції наставника та координатора від роботодавця в реалізації дуальної форми. Учасників ознайомили з етапами започаткування ДФЗО, нормативно-правовою базою для організації впровадження ДФЗО, демонструвалися варіанти заповнення відповідної  документації. Запропоновано моделі взаємодії з підприємством для підготовки фахівців за дуальною формою, охарактеризовано візію розвитку ДФЗО на підприємстві, очікування стейкхолдерів та взаємодію із закладами освіти.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у нашій онлайн-зустрічі!  Ваша зацікавленість та змістовні запитання зробили цей захід корисним для всіх.