Вступ 2023 - вітаємо нових студентів!

01 вересня 2023 року відбулась зустріч із студентами 2023 року вступу ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та "Маркетинг." Відбулось знайомство із професорського-викладацьким складом кафедри підприємництва та маркетингу, зокрема із завідувачем кафедри (д.е.н., проф. Ірина Перевозова). Гаранти ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (к.е.н., доц. Сергій ПОБІГУН) та ОПП "Маркетинг" (к.е.н., доц. Надія ДАЛЯК) представили до уваги студентів зміст та структуру освітньо-професійних програм, ознайомили із можливостями індивідуальної навчальної траєкторії, які передбачені. Окрему увагу було приділено питанням академічної доброчесності, що супроводжувалось підписанням відповідних декларацій. Також студентам було представлено сторінку кафедри та ознайомлено із можливостями академічної мобільності, наукової діяльності тощо. Вітаємо студентів першого курсу із початком нового етапу в їхньому житті та бажаємо успіхів!