ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛОДЬ, НАУКА, БІЗНЕС»

3 - 4 жовтня 2019 року у м. Миколаїв відбулася Всеукраїнська студентська інтернет-конференція «Молодь, наука, бізнес». До складу редакційної колегії увійшли викладачі кафедри теорії економіки та управління: Сімків Л. Є., д-р екон. наук, доцент, завідувач кафедрою та Андрусів У. Я., канд. екон. наук, доцент.

У конференції взяли участь студенти ОПП "Регіональне управління":

1. Духній М. П., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Топольницька Т.Б., канд. екон. наук, доцент кафедри теорії економіки та управління.

2. Ігнатович В. П., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Андрусів У.Я, канд. екон. наук, доцент кафедри теорії економіки та управління.

3. Коркос А. М., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Сімків Л.Є., д-р екон. наук, доцент, завідувач кафедрою теорії економіки та управління.

4. Новосильчук М., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Андрусів У.Я, канд. екон. наук, доцент кафедри теорії економіки та управління.

5. Соківка І. І., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Сімків Л.Є., д-р екон. наук, доцент, завідувач кафедрою теорії економіки та управління.

6. Стефінин С. І., здобувач вищої освіти групи МНР-19-1. Науковий керівник – Сімків Л.Є., д-р екон. наук, доцент, завідувач кафедрою теорії економіки та управління.

7. Халак О. М., здобувачка вищої освіти групи МНРз-19-1. Науковий керівник – Мацьків Р. Т., канд. екон. наук, доцент кафедри теорії економіки та управління.

Зі збірником конференції можна ознайомитися за посиланням: