ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ

Інформаційна спільнота поповнилася бакалаврами нової генерації !!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вручила дипломи бакалаврів випускникам спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Було сказано багато вітальних слів - і ректором ІФНТУНГ Ігорем Чудиком, і директором інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитро Дзвінчук, і завідувачкою випускової кафедри Yulia Romanyshyn, та й самими випускниками. Всіх і не вмістити в одній публікації.

Але віримо, що ви, дорогі бакалаври, всі сказані теплі слова й мудрі настанови збережете у ваших серцях, у вашій пам’яті, і будете використовувати як дороговказ у професійному житті.

Дорогі випускники! Пишаємося вашими досягненнями. І бажаємо вам не розгубити ваших здобутків, а примножити й підсилити їх. Бажаємо бути гідними українцями, які будуть використовувати власні знання й навики для зміцнення рідної країни.

Не хочемо, аби це свято носило відтінок суму й прощання. Хочемо, щоб воно мало нотки нового старту - старту навчання в магістратурі, старту в професію.

Нехай щастить вам, дорогі бакалаври, на всіх ваших життєвих шляхах.

І будьте певні: ваша випускова кафедра завжди для вас відкрита.

Не втрачайте ту ниточку зв’язку з alma mater - ми працюємо для вас.

З любов’ю,

колектив кафедри ДІД 🫶🏻