В.о. ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ПУА ВІДЗНАЧЕНО МЕДАЛЛЮ «ЗОЛОТИЙ ФОНД НАЦІЇ»

У вересні цього року в приміщенні Львівського будинку офіцерів під час презентації книги «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ Україна!» відбулося нагородження завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Івана Лопушинського медаллю «Золотий фонд нації», якої він удостоївся за високий професіоналізм на науково-педагогічній ниві. Іван Петрович є доктором наук з державного управління, професором, заслуженим працівником освіти України, кавалером ордена «За заслуги», Почесним громадянином міста-героя Херсона. Його життєвому та науково-педагогічному шляху також присвячено окрему сторінку в презентованому виданні.

Щиро вітаємо Івана Лопушинського з престижною відзнакою значних професійних досягнень і високих морально-людських якостей!