Вітайте магістрів інженерної геології та гідрогеології

У січні та лютому відбулися захисти кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю», за освітньою програмою «Інженерна геологія та гідрогеологія».

Захисти проходили в очному та дистанційному режимах. Магістри продемонстрували високий рівень компетентностей випускників, їх відповідність вимогам освітньої характеристики, зокрема: здатність студентства до самостійної роботи, використання теоретичних знань у конкретних умовах практичної діяльності; проведення аналітичної оцінки стану та тенденцій розвитку об’єкта дослідження. У своїх доповідях магістранти вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, роботи відзначаються актуальністю та науковою новизною, на запитання членів комісій давали вичерпні відповіді.

Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень виконання магістерських робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних компаніях та установах.

Щиро вітаємо наших магістрів! Бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

• фото